آلپاری ایران بزرگترین نماینده کارگزاریهای معتبر است که کلیه خدمات خود را در طول بیش از 16 سال گذشته ارائه می دهد.

برای افتتاح حساب، دریافت فایل راهنما PDF و سایر مشاوره ها با ما از طریق شماره 971527829474+ در تلگرام و یا واتس آپ تماس حاصل فرمایید.

امکان کسب سود و درامد ارزی در ایران و خارج از ایران برای تمامی افراد از طریق کپی ترید حرفه ای در بروکر معتبر آلپاری از طریق بزرگترین نماینده این بروکر فراهم شده.

روال کار ساده است، که تمامی افراد بدون هیج دانش و تجربه ای از معاملات و بازارهای مالی بتوانند سرمایه گذاری و سودآوری رو به راحتی تجربه کنند.

چگونه کسب درآمد رو شروع کنیم؟

به راحتی می توانید با مشاورین ما در تلگرام و واتس آپ تماس حاصل فرمایید تا از کلیه خدمات رایگان ما بهره مند شوید و در تمامی مراحل از ابتدا راهنمای کنند و گام به گام پیش برند و کپی ترید حرفه ای رو برای شما انتخاب نمایند.

تماس با پشتیبان فارسی در تلگرام

تماس با مشاورین فارسی زبان در واتسآپ

4 گام تا سودآوری کپی ترید حرفه ای

 • تماس با مشاورین در تلگرام و واتس آپ ( کمتر از 1 دقیقه )
 • ثبت تام در کارگزار معتبر آلپاری ( کمتر از 5 دقیقه )
 • انتقال موجودی و شارژ حساب ( کمتر از 30 دقیقه )
 • انتخاب بهترین مدیر خبره توسط مشاورین به تناسب سود ماهانه مورد نظر ( 5 دقیقه )
 • یعنی فاصله هر فرد تا این موقعیت استثنایی کمتر از 45 دقیقه یا زیر 1 ساعت است. هم اکنون اقدام نمایید تا سود های بیشتری رو کسب نمایید.

  افتتاح حساب و جوایز ارزنده

  خبر خوش : در کنار سرمایه گذاری امن و کسب سود، از جوایز ارزنده کارگزار آلپاری که به صورت ماهانه به مشتریان پرداخت و تقدیم می شود می توانید استفاده نمایید.

  برای افتتاح حساب در بروکر معتبر آلپاری می توانید در باکس زیر؛ آدرس ایمیل خود را به صورت صحیح و کامل وارد کرده تا در لیست قرعه کشی جوایز قرار گرفته و سپس لینک و فایل راهنما در اختیار شما قرار گیرد.

  چطور با کپی ترید حرفه ای کسب درآمد داشته باشیم؟

  به صورت ساده، یک مدیر یا معامله گر حرفه ای که بر روی سرمایه و پول خود معاملات سودده رو انجام می دهد و تمامی معاملات عینا برای ما هم اجرا می شود. به این صورت ما همان میزان سود می کنیم که مدیر حساب سود می کند.

  این سود همیشه قابل برداشت است اما از طریق سود مرکب می توان میزان سود را چندین برابر کرد که مشاورین به شما راهنمای خواهند کرد

  چطور می توانیم درآمد بیشتری داشته باشیم؟

  انواع حساب های بسته به نیاز مشتریان و علافه مندان به بازارهای مالی بوجود آمده. میزان سودآوری بسته به مدیران متفاوت است. مشاورین ما به درستی و بر اساس نیاز هر فرد بهترین مدیر و یا مدیران رو انتخاب می کنند.

  مشاور اختصاصی و اهمیت این راهنمای در تمامی مراحل

  نکته فوق العاده مهم در این مسیر سرمایه گذاری و کسب درامد، یک مشاور مجرب است که مانند یک مربی تمامی موارد رو بررسی و در بهترین مورد رو پیشنهاد می کند.

  بدون این مشاور، امکان شکست و یا عدم موفقیت وجود دارد، برای همین مورد در تمامی موارد از مشاوریم مجرب ما که تمامی موارد رو به صورت رایگان راهنمایی می کنند بهره مند شوید.

  این مشاورین بر اساس سالیان سال تجربه و آشنای کامل با انواع مشتریان و سرمایه گذاران از یک سو، و از طرفی دیگر تسلط به نوع معاملات مدیران حساب و میزان سودآوری انها، بهترین گزینه ها رو در اختیار مشتربان خود به صورت رایگان قرار می دهند.

  هم اکنون با مشاورین مجرب ما برای دریافت اطلاعات در مورد کپی ترید حرفه ای و انتخاب سودآور ترین مدیران و اجرا آن به منظور شروع سودآوری و کسب درآمد دلاری اقدام نمایید.

  تماس با پشتیبان فارسی در تلگرام

  تماس با مشاورین فارسی زبان در واتسآپ